Spaní ve škole

Před koncem kalendářního roku jsme opět spali ve škole. Na tuto akcií se někteří z nás těšili již od září. Dočkali jsme se v pátek 9.12. Sešli jsme se jako každý den v 8.00 ráno. Dopoledne jsme formou skupinové práce zopakovali to, co jsme se letos již naučili, a také jsme získali další informace o období adventu.
Po společném obědě začalo tvořivé odpoledne – vyrobili jsme svícny, koule na vánoční stromeček, upekli jsme si mini vánočky a mufinky na sobotní svačinku. Následovalo vaření večeře. V mezičase jsme stihli i malé protažení se v tělocvičně.
Po večeři a uklizení kuchyňky jsme se pustili do přípravy na spaní - rozbalení spacáků a karimatek, večerní hygieny. Jen co jsme zalezli do pelíšků, navštívil nás prostřednictvím DVD Hurvínek. Aby se nám dobře spalo, přidala p.uč. ještě příběh o Santových pomocníčcích. A pak už jsme spali a spali …až do sobotního rána.
Po snídani jsme si sbalili věci, dokončili úkoly skupinové práce, dali do pořádku celou třídu a před obědem jsme vyrazili zase domů. A protože nám spolu bylo dobře, tak nejpozději za rok v kouzelné době adventu zase na noc ve škole.

Další foto